ethmaks.net

Szkolenia i kursy
płatne

WPROWADZENIE DO BEZPIECZEŃSTWA W SIECIACH KOMPUTEROWYCH

Szkolenie skierowane do pracowników firm, których głównym narzędziem pracy jest komputer. Temat szkolenia porusza kwestie związane z zachowaniem ostrożności podczas korzystania z sieci, zagrożeniami jakie czychają na jej użytkowników oraz przykładami zaniedbań, które mogą doprowadzić do poważnych konsekwencji. Szkolenie dostosowane indywidualnie do potrzeb grupy w taki sposób aby nie tracąc na wartości było jak najbardziej zrozumiałe nawet dla osoby niezainteresowanej tematami informatyki.

MINIMALNA ILOŚĆ GRUPY: 10 osób

CZAS SZKOLENIA: 2 godziny

CENA: 249 zł netto / osoba

ZROZUMIEĆ SIECI KOMPUTEROWE

Kurs w trakcie realizacji

Szkolenia i kursy
bezpłatne

SYSINTERNALS

Sysinternals to zestaw narzędzi diagnostycznych i naprawczych dla naszych systemów operacyjnych z rodziny Microsoftu, napisanych przez Marka Russinovicha i  Bryce’a Cogswella. Naszym zdaniem zestaw ten jest niezbędnikiem dla każdego informatyka dbającego o wydajność i bezpieczeństwo komputerów nad, którymi czuwa. 

WIRTUALIZACJA

Celem wirtualizacji jest utworzenie kilku środowisk wirtualnych (innych systemów operacyjnych) na bazie jednego urządzenia fizycznego. Wyobraźmy sobie scenariusz, w którym jakieś przedsiębiorstwo potrzebuje dwóch różnych systemów ERP, serwera plików oraz serwera RDP. Czy dla każdego z nich wymagane jest osobne środowisko?

SYMULATORY

Chcielibyście sprawdzić czy Wasza konfiguracja spełni wszystkie założenia projektu? Macie zamiar wprowadzić zmiany w sieci produkcyjnej ale wcześniej chcielibyście przeprowadzić testy? A może chcecie się czegoś nauczyć? Zobaczcie co dla Was mamy 🙂